domov / šport / futbal / Belgicko - Alžírsko: ako začať ruskými súperovi v majstrovstvách sveta

Belgicko - Alžírsko: ako začať ruskými súperovi v majstrovstvách sveta

/
18 pohľady

17.června na majstrovstvách sveta v Brazílii začne zápasy skupiny H, ktorý bude hrať ruskú reprezentáciu. Prvý na poli štadióne v Belo Horizonte šiel národné tímy z Belgicka a Alžírska.

Belgicko - Algir_

On "Estádio Mineirão" štadióne asi 65.000 divákovVideli sme veľmi zaujímavý a vzrušujúci zápas. Belgicko National Team pred začiatkom turnaja bol "čierny kôň" - tím z ktorých môžete očakávať veľké veci. Nie je to náhoda, pretože Belgičania rástla pozoruhodnú generáciu hráčov hrajúcich v najlepších kluboch v Taliansku, Anglicku a ďalších európskych šampionátov.

Prvá polovica prešiel s výhodou Európanov,ale ten nie je schopný vytvoriť superopasnyh chvíle u brán Alžírska. Afričania dokázali nielen obhájiť svoj cieľ, ale tiež dostať loptu. Feghouli 25 minút realizovaný odinadtsatimetrovy kop. Alžírsko viedol, ako veľa Afričanov na štadióne a v televízii začal sa radovať. Prvá polovica skončila, a tak - s minimálnym náskokom Alžírska.

V druhej polovici Belgicko stretnutie tímuvýznamne dodal, ukazuje svoju prevahu v triede. Marc Wilmots robil všetky tri substitúcie, a ktorý bol predurčený hrať rozhodujúcu úlohu. Druhá polovica smeny a držal v kvalitnom akútnych záchvatov Európanov a 70 minút player "Manchester United" a belgický tím Fellaini po jeho brilantné dodanie do pokutového územia hlavou poslal loptu do bránky. Koleso udrel do zázemia a prekročil čiaru. Cieľom ukázalo veľmi pekné.

Po góle Belgičania ešte pridanév tempe. Za 10 minút v modelovom protiútoku niekoľko Belgičania zaradeného rýchlostného priniesol hráč loptu "Napoli" Dries Mertens, ktorá je otvorená, udrie do lopty. Opäť strelí hráč, ktorý nahradil. 2-1 viedla Európanov.

Na konci zápasu Belgicko mohla skóroval viac, aleNa svetelnej tabuli sa nezmenil. Európania dokázali otočiť zápas vo svoj prospech, čo potvrdzuje trend majstrovstvá sveta vo futbale, že jeden strelený gól nič nerieši. Ďalšou silnou vôľou víťazstvo v šampionáte, a Belgicko, získavajú prvé tri body v skupine H a alžírsky národný tím sa ukázal byť veľmi nepoddajné súpera, s ktorými je ťažké hrať uznávaného majstra.

Belgicko - Alžírsko: ako začať ruskými súperovi v majstrovstvách sveta To bol naposledy upravený: 4.7.2017 podľa fafmeobj