domov / šport / hokej / Ako sa dostať do kategórie Hokej

Ako získať vypúšťanie ľadového hokeja

/
71 pohľady

Kapitán hokejovej reprezentácie Ruska Pavel Dacjuk (vpravo), jeho prvé športové kategórii získal v "Mládež" detskej školy</a>

Kedysi iskier ikona športovec takmer vyrovnal na medailu alebo dokonca poriadku. Oni boli hrdí, že sa nosia na show, to sa postaral o ako skutočný klenot.

V čase, keď ešte titul ctenýchmajstri športu sa stal niečím bežné aj špeciálne emócií druhých nespôsobuje "any" prvej kategórie nepriťahuje pozornosť. Ale ako športový koncept naďalej pretrváva.

Napríklad v hokeji.

Výtok, vybitie

Ako jednotlivé all-ruských športovýchZaradenie v ľadovom hokeji, hokej, alebo jednoducho existujú tri kategórie dospelých, udelená za dosiahnutie dostatočnej miestnej hráča na ľade, doteraz nedostal profesijné postavenie a nie je doteraz pôsobiace na úrovni majstrovstvách Ruska.

All najslávnejší ruskýhokejoví odborníci dokončil a získal svoje prvé športové kategórie a ocenenia, školenia a hrajú nielen amatérske a domáce kluby, ale aj v detských a športových školské tím.

Tak, aby bolo možné najviac bavínízke tretej výtok, hokej-milenci mali stráviť a vyhrať s tímom aspoň šesť zápasov v majstrovstvách okresu. Za druhej triedy je potrebné vziať v prvej línii turnajovej tabuľky regionálneho za účasti nie menej ako päť tímov hráči. A konečne, aby mohol splniť normu prvej kategórie by sa žiadatelia vedieť nielen hrať hokej, ale tiež pôsobiť na majstrovstvách republiky za účasti nie menej ako osem tímov.

Hrať hokej skutočných profesionálov!

Najrealistickejší spôsob, ako sa staťšportovec, prepätia pre mladých fan podložky a palíc je dlhodobá školenie v odbornej škole a výkon v Úradnom mládežníckych národných súťažiach.

Kapitán ruského národného hokejového tímu na2014 olympijských hier Pavel Dacjuk na začiatku 90. rokov vyštudoval Jekaterinburg hokejovej, Mládež 'škole, potom šiel do dospelého tímu, Dynamo-Energy' a prijal pozvanie do národného tímu.

Tretia kategória športových dievčat a chlapcov-zhokkeistam udelené za:
1. miesto v národnom šampionáte medzi tímami mladších 15 years- treťom mieste medzi tímami do 16 rokov-7-8-TH - medzi tímami do 17 a 18 rokov.
Druhá kategória sa udeľuje za:
2. miesto medzi tímami do 16 rokov-5-6-TH - medzi tímami do 17 a 18 rokov.
Prvá kategória sa udeľuje za:
1. miesto medzi tímami do 16 rokov-2-4-TH - medzi tímami do 17 a 18 rokov.

Dodať, že pervorazryadnikom môžu staťHráči, ktorí vyhrali šampionát subjektu Ruskej federácie (okrem Moskvy a Petrohradu) do veku 18 rokov, federálnej okresný majstrovstvá, Moskva a St. Petersburg vo veku 17 rokov alebo sa stali druhým v tom istom turnaji tímov do 18 rokov. Tiež, prvá číslica je priradený ku hokejistov pôsobiacich v dospelom majstrovstvách Ruska, ale tam hrať aspoň 50% z oficiálnych zápasov.

Ako získať vypúšťanie ľadového hokeja To bol naposledy upravený: 21.júna 2017 podľa poncaysg