domov / šport / hokej / Ruské národný hokejový tím opustí olympijských hier v Soči

/
92 pohľady

Ruskej národnej hokejový tím</a>

V 1/4 finále ruského hokejistu musel stretnúť s fínskym tímom.

Konečný výsledok 3: 1 v prospech Fínov, a ruský tím stratil šancu bojovať o olympijské medaily.

Po úspešnom víťazstve nad NórskomRuskí hokejisti museli bojovať proti Fínom. Bohužiaľ, hra nefunguje, a ruský tím je vyradený z boja o olympijské medaily. Tím Fínska vyhral s výsledkom 3: 1.
Porážka ruského tímu malo dopadniekoľko faktorov. Po prvé, nebolo dosť času na zotavenie medzi zápasy v športovcov. Takže hra s Fínmi začal menej ako 22 hodín po víťazstve nad Nory. Ale v tomto prípade môžete podať reklamáciu na organizátorov. Po druhé, hokejový tím je absolútne nehrali spolu navzájom, aby to isté bolo úplne zbytočné odstránenie. Po tretie, športovci nie sú schopní realizovať početnú prevahu, hoci je táto možnosť bola.
Prvé obdobie začalo pomerne opatrne, asdoteraz zasiahla strela na bránku (v tretej minúte hry), však fínski obrancovia nemali ho nechať dokončiť. Výsledkom bola hádka pri bráne, a naši hráči stratili nervy. Výsledok - Kovalchuk dostal odstránenie dve minúty. Fanúšikovia očakávať pokojnú a pohodovú hru. Avšak, v polovici prvého obdobia skóre bol 1: 1. Rusi boli schopní streliť jeden gól v priebehu hry len v prvej tretine.
Na obranu sa objavil ruský tím tiež niev poriadku, na konci prvého obdobia ďalší puk bol v našej sieti. Celá druhá perióda ruských hráčov aktívne pokúsil vziať hru do vlastných rúk, ale márne. Okrem toho, v oblasti pred bránu naši hráči dovolené vziať slobody, opäť v dôsledku odstránenia. V tomto okamihu, Ovechkin išiel na trestnú lavicu a Fíni chytil moment je tak teraz stav 3: 1.
Ruskí hokejisti nepomohli a náhradný brankár: Bobrowski nahradil Varlamov. Po treťom úspešným gólov Fíni začali hrať iba pri bráne. Napriek skutočnosti, že hra je takmer celá tretina obdobia sa konala v areáli súpera, Rusi nedokázali skórovať. Bolo vidieť, že hráči prijal porážku a mentálne "zbaliť." Výsledok na seba nenechala dlho čakať - Ruský hokejový tím opustí olympijských hier v Soči.

Ruský hokejový tím opustí olympijských hier v Soči To bol naposledy upravený: 21.júna 2017 podľa fyyxoahr